Bengi Yeniaydın ile KADIN TEKNİĞİ SEMİNERİ


Taksim şubemiz 333 eğitmenlerinden sevgili Bengi Yeniaydın; Tango Kadınları için 4 Hafta sürecek çok kompakt bir seminer hazırladı. Tüm temalara genel bir bakış açısı kazandıracak ve gelişiminize ivme verecek olan Seminer Her Pazar saat 16:00'da Taksim'de gerçekleşecek. Program aşağıdadır.

1.HAFTA: 15 EYLÜL PAZAR Temeller: Merkezi tanıma, postür, adım tekniği, yürüyüş çalışmaları (*Postür için sırt-omuz-merkez ilişkisi, sırt-kalça konumu *Eşli yürüyüş çalışması) (Vakit kalırsa: Merkez kullanımı, zemin kullanımı, uzama) 2.HAFTA: 29 EYLÜL PAZAR Pivot çalışmaları: Dissociation (üst ve alt beden ayrışması), ön ve geri ocho, parada ve ocho cortado’da kullanımı (*Yerinde ayrışma egzersizi en başta yapılmalı, *ocholar paradaya ve ocho cortadoya bağlanacak) 3.HAFTA: 6 EKİM PAZAR Giro çalışmaları: Pivot tekniği, akış, merkez kontrolü, giro cortado (*ön-yan, yan-geri ayrı ayrı pivot çalışması, *Eşli çalışma: merkezi taşıma, kolun merkeze bağlanması) 4.HAFTA: 13 EKİM PAZARİ Boleo ve süslemeler (*ön ve geri boleo, parada ve ocho süslemeleri(lapiz, kelebek)

Toplam Ücret: 220 TL . Kayıt: 0545 582 8909

#333 #tangokursu #kadıntekniği #tangodersi #taksimtangokursu #istanbultango #bengiyeniaydın #BengiMurat

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg