otraMilonga' da bu hafta DJ Kandiyoties. Kaçmaz !!!

Anadolu yakasının en prestijli milongasında bu hafta çok sevdiğimiz ve çok özlediğimiz bir DJ çifti ağırlıyoruz. Müzikler sevgili Hayati & Sennur Kandiyoti' ye emanet. Yerinizde oturamayacağınız, gümbür gümbür, yüksek enerjili harika bir cuma gecesine hazır olun !

Eşref & Vanessa'nın SEMİNER dizisi TEMELLER 2. Tema ile devam ediyor!!!

Merhabalar sevgili Tango severler. Yurt içi ve yurt dışında başarıyla eğitim çalışmalarını sürdüren değerli eğitmenlerimiz Eşref Tekinalp ve Vanessa Gauch yepyeni bir seminer dizisine başlıyorlar. TEMELLER serisi Tango hayatınızdaki bir çok ana konuya temelden doğru bir bakış açısıyla gelişim sağlamanız için önemli çalışmalar içeriyor. Tüm seviyelerden dansçılara hitap eden seminer serimizin ikincisi YAKIN TUTUŞ ve MILONGUERO ile ilgili 4 haftalık bir çalışmayı içeriyor. Erkek ve Kadın dansçılar için sosyal dansın olmazsa olmazları yakın tutuş, sistem olarak aks kullanımı ve haberleşmesi prensipleri, cortadolar ile ilgili teknik alt yapı, konfor, zamanlama, denge detayları, gerekli kas gru

Harika bir otraMilonga bizleri bekliyor !

otraMilonga' da bu hafta DJ koltuğunda sevgili Beste Şen var. Anadolu yakasının en prestijli milongasında yine enerjisi çok yüksek muhteşem bir cuma gecesine hazır olun. Sohbetimizi, dansımızı ve dostluğumuzu paylaşmak için bekliyoruz.

otraMilonga bu hafta yine tam gaz !!!

otraMilonga' da bu hafta DJ koltuğunda sevgili eğitmenimiz Fatmanur Oksal var. Harika tandalarla, yine enerjisi çok yüksek muhteşem bir cuma gecesine hazır olun. Sohbetimizi, dansımızı ve dostluğumuzu paylaşmak için bekliyoruz.

Geleneksel istanbulTANGO Sahnede Etkinliği

Merhabalar Okulumuzun her yıl düzenlediği geleneksel istanbulTANGO Sahnede etkinliği önümüzdeki Cumartesi (13 Temmuz 2019) Saat 18:00 'da Süleyman Seba Kültür Merkezi - (FulyaSanat) Beşiktaş'ta düzenlenecek. Tüm şubelerimizden öğrencilerimizin sezon boyu eğitmenleri eşliğinde hazırladıkları koreografileri, eğitmenlerimizin solo gösterilerini izleyeceğimiz etkinliğimiz ÜCRETSİZ olup tüm dans ve Tango severleri bekliyoruz. #tangokursu #tangogösterisi #tangoshow #taksimtangokursu #bakırköytangokursu #mecidiyeköytangokursu

otraMilonga' da bu hafta DJ Alper Akgül. Kaçmaz !!!

Anadolu yakasının en prestijli milongasında bu hafta çok sevdiğimiz ve çok özlediğimiz bir DJ ağırlıyoruz. Müzikler sevgili Alper Akgül' e emanet. Onun enerjisini bilenler bilir:) Yerinizde oturamayacağınız, gümbür gümbür, yüksek enerjili harika bir cuma gecesine hazır olun !

Otra Tango Weekend Gala Gecesine Hazır Olun !

Otra Tango Weekend dün gece harika bir açılış milongası ile başladı ve bugün heyecan dorukta! Dünyaca ünlü, " hocaların hocası " Leandro Oliver & Laila Rezk çiftinin ve ülkemizin büyük gururu, 3 yıl üst üste Türkiye şampiyonu olan ve geçilmesi çok zor bir rekor kıran Academia Del Tango İstanbul eğitmenleri Selçuk Atalay ve Müge Üner çiftinin solo performanslarını izleyeceğimiz gala gecemizde Dj koltuğu ise sevgili Cem Çınar' a emanet. Taksim Innpera Hotel' de eşsiz bir boğaz manzarasına karşı ve açık havada gerçekleştireceğimiz bu harika geceye tüm tango severleri bekliyoruz.

Otra Tango Weekend Kaçmaz !

Ve beklenen muhteşem hafta sonu geldi çattı. Bu akşam Otra Tango Weekend' in açılış milongası ile harika bir cuma gecesi yaşayacağız. Dünyaca ünlü, " hocaların hocası " Leandro Oliver & Laila Rezk çiftinin ve ülkemizin büyük gururu, 3 yıl üst üste Türkiye şampiyonu olan ve geçilmesi çok çok zor bir rekor kıran Selçuk Atalay ve Müge Üner çiftinin açılış dansları ile başlayacak gecenin Dj koltuğu ise sevgili Murat Elmadağlı' ya emanet. Sevgili eğitmenimiz Begüm Kaplan Soylu' nun doğum gününü de kutlayacağımız bu harika geceye tüm tango severleri bekliyoruz.

333'te MILONGA SEMİNERİ!

Sevgili dostlarımız Taksim şubemiz 333'te uzun zamandır sorup beklediğiniz MILONGA semineri 22 Temmuz'da Sevgili Eğitmenlerimiz Hakan Erol ve Burcu Ateş eğitmenliğinde başlıyor. 8 Hafta boyunca her Pazartesi saat 21:00 da gerçekleşecek seminerin haftalık programı aşağıdadır. 1.Hafta; Milonga müzikalitesi, Lisa/Traspe 2.Hafta; Traspie varyasyonları. 3.Hafta; Milongada cizgisel sacada varyasyonları. 4.Hafta; Milongada dairesel sacada varyasyonları. 5.Hafta; Vanessa ve Facundo'nun favori milonga kombinasyonlar(Boleo, rebote, kros) 6.Hafta; Milongada çizgisel ve dairesel ocho. 7.Hafta; Sebastian ve Roxana' nın favori milonga kombinasyonları. (Kontra ocho varyasyonları) 8.Hafta; Mariano Chicho Fr

Son duyurular
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg