Bu Cuma OTRA SOCIAL HERO Gecesi !

Bu Cuma OTRA SOCIAL HERO gecesi. Heyecan dorukta. Milongaların gözde erkekleri bu sefer pistte gösterileri ile karşınızda. Social Hero Erencem Morkoç, Bahtiyar Çuhadar ve Hayati Kandiyoti. Onlara eşlik eden partnerleri ise sırasıyla Bengi Yeniaydın, Ela Kök ve Sennur Kandiyoti. Gecenin DJ koltuğu ise sevgili Murat Kazak' a ait. Hepinizi bu güzel geceye bekliyoruz.

Müthiş Yaz Kampanyası

Tüm stüdyolarımızda 3 aylık 1.kur Arjantin Tango kayıtlarında 1 ay hediye. İstanbul Tango Kursu 700’den fazla öğrencisi ve Tango Dersi için özel olarak hazırlanmış Taksim, Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy’deki stüdyoları ile tango öğrenmek için huzurlu ve eğlenceli bir ortam sunar. Okulumuz, eğitmenleri ve öğrencileri ile katıldığı TDSF kulüpler arası tango yarışmasında en fazla birincilik elde eden okuldur. İstanbul Tango Kursu MEB ve TDSF sertifikalı eğitmenleriyle evrensel bir dil olan tangoyu, uluslararası standartlara uygun bir eğitim müfredatıyla öğrenmeniz için sizleri beklemektedir. Başlangıç seviye müfredatımız ilk 3 ay boyunca haftada 2 derstir. Böylece öğrencilerimiz çok daha hız

otraMilonga' da Bu Hafta Harika Bir Canlı Müzik Performansı Var !

otraMilonga' da bu hafta canlı müzik rüzgarları esiyor. Gustavo Battistessa ( bandoneon ) ve Ricardo Moyano ( gitar ) ikilisinin harika performansları eşliğinde yine unutulmaz bir cuma gecesi yaşamaya hazır olun ! Gecenin DJ koltuğu ise yine emin ellerde. Sevgili Murat Elmadağlı' nın birbirinden güzel seçkileriyle sohbet, dostluk ve dans dolu bir gece bizleri bekliyor.

TDSF Türkiye Tango Şampiyonası

11 Mayıs Cumartesi Dedeman Otel'de gerçekleşen Türkiye Şampiyonası'nda okulumuz eğitmenleri Muharrem Yılmazkaya & Nilay Akgün Yılmazkaya Kulüpler arası bölümde A Klasman 2.si, Bireysel bölümde ise Türkiye 3. sü, Asistan eğitmenlerimizden Aras Çalıkyan ve Işıl Sanlı ise Kulüplerarası C Klasmanda Türkiye 1.si oldular. Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Kulübümüz İstanbulTANGO ise toplam puanlamada 2018-2019 Sezonu Türkiye Şampiyonu oldu.

Bu cuma otraMilonga Yıkılır !

Anadolu yakasının en gözde milongasında bu hafta yine harika bir program var. TDSF Arjantin Tango 2019 yılı Türkiye şampiyonları, Academia Del Tango İstanbul' dan Batuhan Boy ve Nida İnceoğlu' nun şampiyonluk sonrası ilk performanslarını izleyeceğimiz bu harika gecede aynı zamanda Dj Serpil Topuz' un keyifli müzikleriyle yaza merhaba partisi yapıyoruz. Gelmeyen çok şey kaçırır bizden söylemesi :)

Son duyurular
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg