otraMilonga bu hafta sürprizlerle dolu, sakın kaçırmayın !!!

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi otraMilonga bu hafta sürprizlerle dolu :) Doğum günü kutlamaları ile hızlanacak gecede çekiliş ile milongaya katılan bir çiftten sürpriz bir show izleyeceğiz. Sevgili Murat Elmadağlı' nın ünü sınırları aşmış harika punch ikramı ile keyfimizin katlanacağı bu güzel gecenin müzikleri ise Serpil Topuz' dan geliyor. Gelmeyen çok şey kaçırır bizden söylemesi !

Sosyal Dans ve Dar Alan Varyasyonları.

Sevgili eğitmenlerimiz Emre Eroğlu ve Yasmin Oğuz'dan yine çok faydalı bir seminer daha geliyor. Dans gecelerinde (Milongalarda) en çok ihtiyacımız olan kombinasyonlar, temel kavramlar ve müthiş ipuçlarını içerecek Sosyal Dans ve dar alan kombinasyonları semineri 26 Kasım Salı Saat 21:00'da Taksim Stüdyomuz 333'te başlıyor. Toplam 8 Hafta boyunca aklınızdaki tüm sorulara cevap bulacak ve artık milongalarda güvenle kendinizi ifade edebileceksiniz. 8 Haftalık Toplam Ücret: 400 TL Partnerli Katılım 360 TL Önkayıt: 0545 582 8909 Kontenjan: 12 Çift #333 #tangokursu #seminer #emreeroğlu #yasminoğuz #taksimtangokursu #daralanvaryasyonları

otraMilonga' da bu hafta DJ Mihran Şigaher !!!

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi otraMilonga' da bu hafta DJ koltuğunda enerjisini çok sevdiğimiz harika bir DJ var. Müzikler sevgili Mihran Şigaher' e emanet. Anadolu yakasının en prestijli milongasında muhteşem bir geceye daha hazır olun !

Bu Cuma OTRA SOCIAL HERO Gecesi !

Bu Cuma OTRA SOCIAL HERO gecesi. Heyecan dorukta. Milongaların gözde erkekleri bu sefer pistte gösterileri ile karşınızda. Social Hero Arda Bozkuş, Emre Sefa Kılıçlı ve Aytekin Zengin. Onlara eşlik eden partnerleri ise sırasıyla Nilay Akgün, Sevinç Gençgün ve Ceren Yalın Rios. Gecenin DJ koltuğu ise sevgili Murat Elmadağlı' ya ait. Hepinizi bu güzel geceye bekliyoruz.

Esref & Vanessa RİTİM SEMİNERİ

Merhabalar Sevgili Tangoseverler Sevgili hocalarımız Eşref Tekinalp ve Vanessa Gauch Taksim şubemiz 333'te yepyeni bir Seminere başlıyorlar. Toplam 4 Hafta sürecek olan seminerimizin konusu RİTİM. Hocalarımızın İLK defa gerçekleştirecekleri bu seminerde müzikalitenin temeli ritim tüm olasılıkları ile incelenecek ve dans içerisine yerleştirme ve uygulama çalışılacak. Müziğe bakış açınızı ve danstaki ifadenizi tamamen değiştirecek bu semineri kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yer: 333:Sıraselviler Caddesi No:33-3 Başlangıç Tarihi: 13 Kasım Çarşamba 21:15 Süre: 4 x 75 Dk. Kontenjan: 10 Çift Ücret: 260 TL , Partnerli Katılım: 230 TL Önkayıt: 0545 5828909

Son duyurular
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg