if you can walk you can dance Tango

Tango, kendini ifade etmenin ve birlikte yaratmanın en güzel yoludur.“Ben yapamam.” demeden önce lütfen bizimle irtibata geçin.

 

MERHABA, YEPYENİ BİR DÜNYANIN PARÇASI OLMAK İSTER MİSİN?

TANGO YENİ BAŞLANGIÇ

İstanbulTANGO‘da Her ay iki veya üç başlangıç sınıfı açılmaktadır. Başlangıç seviyeler için ilk 10 Hafta Tango dersleri haftada 2 gün birer saatten oluşur. Derslerimiz maksimum 12 çift ile yapılır. Bu sayı dolduktan sonra yapılan başvurular bir sonra açılacak kursa katılabilirler. Derslere katılım için partnerli olma koşulu yoktur. istanbulTANGO her zaman partner durumunu ders öncesinde eşitler. Herhangi bir kıyafet-ayakkabı gerekli değildir. Daha önceden herhangi bir dans veya başka bir eğitiminiz olup olmaması, yaşınız, kilonuz hiç önemli değildir. Çok eğlenceli bir program ile en temelden çok iyi vakit geçirerek bu dansı hayatınıza katmanız en önemli amacımızdır. Gelin  uzman eğitmenlerimiz ve eğlenceli gruplarımız ile hayatınıza bambaşka bir yön daha katın. Ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki formdaki iletişim bilgilerini doldurduğunuz takdirde en kısa zamanda sizi arayıp bilgilendiririz.

ORTA-İLERİ SEVİYE

Tango’ya  istanbulTANGO`da başlayın veya başlamayın okulumuzda herkese, her seviyeye göre bir sınıfımız kesin vardır. 3 stüdyomuzda birden, hafta içi-hafta sonu, temel tekniklerden en ileri uygulamalara kadar Arjantin Tangonun bütün stillerini en doğru kişilerden en doğru şekilleriyle öğrenirsiniz. Usta eğitmenlerimiz eşliğinde önce seviyeniz belirlenir ve en uygun derse yönlendirilirsiniz. Eğitiminiz süresince eğitmenlerimizden derslerde olduğu gibi pratiklerimizde de iletişim halinde olur gelişimiz için tüm desteği alırsınız. Unutmayın istanbulTANGO sadece ve sadece TANGO için kurulmuş ve bütün imkanlarını Tango için seferber etmiştir. Memnuniyetiniz dahilinde seviyeler arasında eğitmeninizin de tavsiyesiyle geçiş yapmanız mümkündür. Orta ve İleri Seviye derslerimiz ve eğitmenleri ilgili bilgi almak seviye tespit istemek ve ön kayıt yaptırmak için lütfen linke tıklayıp formu doldurunuz.  Dersler maksimum 12 çift ile yapılır. Eğer partneriniz yoksa istanbulTANGO  mutlaka partner düzenlemesi yapar.

ÖZEL SEMİNERLER

Seminerler; Usta eğitmenler tarafından, Spesifik bir konu ve tema zincirinin detaylı olarak incelendiği belirli bir süresi olan paket çalışmalardır. Tango dans eden kişilerin danslarında eksiklik duyduğu veya geliştirmek istedikleri konular üzerine faydalanabilecekleri fırsat çalışmalardır. Seminer konuları seminer başlangıç tarihinden en az 2 hafta öncesinde anons edilir. Katılımın sınırlı olduğu bu çalışmalar için öncesinde ön kayıt yaptırabilirsiniz

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg