top of page

istanbulTANGO Kadıköy Tango Kursu

Türkiye'nin en büyük tango okulu istanbulTANGO'nun Kadıköy Tango Kursu, Bağdat Caddesi'nden Moda'ya kadar Kadıköy'ün tüm merkezi bölgelerine çok yakındır. Kızıltoprak semtinin tam merkezinde yer alan stüdyomuz, 2 ayrı katta 120 şer m2 lik derslikler ile kafeterya, soyunma odaları ve ofislerden oluşmaktadır. Okulumuz Tango Dans Kulüpleri şampiyonluğunu kazanmış ve yetiştirdiği öğrencilerinin de bu yarışmalarda derece almasını sağlamış deneyimli bir tango eğitmen kadrosuna sahiptir.
2 ayrı katta bulunan geniş tango dansı salonları ve kendinizi evinizde hissettirecek samimi sosyal ortamı ile Anadolu Yakasının öncü Arjantin tango kursudur. 
Haftalık tango derslerinin yanı sıra yarışma sınıfları, kadın-erkek tekniği programları, belli konularda düzenlenen seminerleri, pazar pratikleri ve cuma gecesi milongaları ile sizlere geniş bir eğitim programı ve sosyalleşme alanı sunar.
Kursumuza derslerinize ek olarak pratikler için geldiğinizde tüm eğitmenlerimiz sizlere eşlik eder ve sorularınızı eğitmenlerimize sorarak dans kilometrenizi artırabilirsiniz. 
200'ü aşkın öğrencisi sayısı ile pek çok farklı seviyede sınıfları bulunan Kadıköy tango okulumuzda siz de yerinizi alabilir, tango eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Alt Kat Ofis
Alt Kat Giriş
Alt Kat Giriş
Alt Kat Giriş
Alt Kat Salon
Alt Kat Salon
Alt Kat Salon
Alt Kat Salon

Teşekkürler, en kısa zamanda sizlere ulaşacağız.

Itri dede Sok. No:1-6 

Kızıltoprak Kadıköy-İstanbul

0545 584 89 09

  • Gri YouTube Simgesi
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
bottom of page