istanbulTANGO Kadıköy Tango Kursu

Türkiye'nin en büyük tango okulu istanbulTANGO'nun Kadıköy Tango Kursu, Bağdat Caddesi'nden Moda'ya kadar Kadıköy'ün tüm merkezi bölgelerine çok yakındır. Kızıltoprak semtinin tam merkezinde yer alan stüdyomuz, 2 ayrı katta 120 şer m2 lik derslikler ile kafeterya, soyunma odaları ve ofislerden oluşmaktadır. Okulumuz Tango Dans Kulüpleri şampiyonluğunu kazanmış ve yetiştirdiği öğrencilerinin de bu yarışmalarda derece almasını sağlamış deneyimli bir tango eğitmen kadrosuna sahiptir.
2 ayrı katta bulunan geniş tango dansı salonları ve kendinizi evinizde hissettirecek samimi sosyal ortamı ile Anadolu Yakasının öncü Arjantin tango kursudur. 
Haftalık tango derslerinin yanı sıra yarışma sınıfları, kadın-erkek tekniği programları, belli konularda düzenlenen seminerleri, pazar pratikleri ve cuma gecesi milongaları ile sizlere geniş bir eğitim programı ve sosyalleşme alanı sunar.
Kursumuza derslerinize ek olarak pratikler için geldiğinizde tüm eğitmenlerimiz sizlere eşlik eder ve sorularınızı eğitmenlerimize sorarak dans kilometrenizi artırabilirsiniz. 
200'ü aşkın öğrencisi sayısı ile pek çok farklı seviyede sınıfları bulunan Kadıköy tango okulumuzda siz de yerinizi alabilir, tango eğitiminize hemen başlayabilirsiniz.

Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Üst Kat Salon
Alt Kat Ofis
Alt Kat Giriş
Alt Kat Giriş
Alt Kat Giriş
Alt Kat Salon
Alt Kat Salon
Alt Kat Salon
Alt Kat Salon

Itri dede Sok. No:1-6 

Kızıltoprak Kadıköy-İstanbul

0545 584 89 09

  • Gri YouTube Simgesi
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg