Haftada 2 ders, 1 pratik, 1 tango gecesi ve dilerseniz özel seminerler ile Türkiye'nin Şampiyon eğitmenlerinden gerçek anlamda akademik eğitim alabileceğiniz, ama aynı zamanda çok keyifli zaman geçirip yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, Türkiye'nin en iyi eğitim veren ve en büyük Tango Okulu istanbulTANGO'ya hoş geldiniz.

    Dilerseniz Ana Sayfa linkini tıklayarak web sayfamızı ziyaret edebilir veya dilerseniz aşağıda sormak istediğiniz soruları işaretleyebilir ve sizinle bilgilendirme amaçlı iletişim kurmamızı isteyebilirsiniz.

Seçiminiz ne olursa olsun şimdiden bu büyülü Tango Dünyasına hoş geldiniz...

istanbulTANGO ile ilgili, aşağıdaki konulardan hangileri hakkında bilgi almak isterseniz?

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg