Harika bir cuma gecesine daha hazır olun !!!

Yine harika bir cuma gecesine daha hazır olun çünkü bu hafta program şahane :) Dj kabininde sevgili eğitmenimiz Begüm Kaplan var! Hep söylüyoruz, onun enerjisini bilen bilir o yüzden yedek güç ünitelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın çünkü yerinizde oturamayacaksınız ! Bitmedi, tango camiasının en yetenekli, en yakışıklı, en beyefendi eğitmenlerinden biri olan sevgili eğitmenimiz Muharrem Yılmazkaya' nın doğum gününü de kutlayacağımız bu harika geceye herkesi bekliyoruz.

Bu Cuma OTRA SOCIAL HERO Gecesi !

Bu Cuma OTRA SOCIAL HERO gecesi. Heyecan dorukta. Milongaların gözde erkekleri bu sefer pistte gösterileri ile karşınızda. Social Hero Tarık İnceoğlu, Emre Duyu ve Deniz Altıntaşlı. Onlara eşlik eden partnerleri ise sırasıyla Nilay Pınar, Burcu Ülker ve Hazal Üstündağ. Gecenin DJ koltuğu ise sevgili Murat Elmadağlı' ya ait. Hepinizi bu güzel geceye bekliyoruz.

Mercidiyeköy'de Burak Özkösem & Belgin Sönmez Orta Seviye Sınıfı açılıyor

Okulumuz eğitmenlerinden Burak ve Belgin Hocaların yeni ORTA Seviye Tango sınıfı 12 Şubat Çarşamba 20:00de Mecidiyeköy şubesinde başlıyor. Tangoya başlamış ama dansını daha ileriye taşımak isteyen arkadaşları bekliyoruz. Kayıt ve Bilgi: 0545 588 89 09 #mecidiyeköytangokursu #buraközkösem #belginkoç #tangokursu

otraMilonga' da bu hafta DJ Çağrı Yeşil !!!

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi otraMilonga' da bu hafta DJ koltuğunda Çağrı Yeşil var. Anadolu yakasının en prestijli milongasında, yerinizde oturamayacağınız muhteşem bir geceye daha hazır olun !

Esref & Vanessa'dan Kızıltoprak'ta SEMINER

Sevgili egitmenlerimiz Eşref Tekinalp & Vanessa Gauch'dan Kızıltoprak'ta 4 haftalık yepyeni bir seminer başlıyor. İLK DEFA gerçekleştiricekleri bu seminerde her hafta ayrı mini koreografi çalışılacak. Teknik, hız ve zamanlama çalışırken aynı zamanda Müzikaliteyi uygulamalı olarak öğreniyor olacaksınız aynı zamanda gösteri ve diğer çalışmalarınız için kullanacağınız materyaller artacak. Kontenjan sınırlıdır. Başlangıç Tarihi: 11 Şubat Salı Toplam ücret: 240 TL Kayıt:0545 584 89 09

Son duyurular
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg