otraMilonga bu hafta yine tam gaz !!!

Bu hafta DJ koltuğunda sevgili Beste Şen var. 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıldönümüne denk gelen bu anlamlı gecede, harika tandalarla, yine enerjisi çok yüksek muhteşem bir otraMilonga' ya hazır olun. Sohbetimizi, dansımızı ve dostluğumuzu paylaşmak için bekliyoruz.

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi otraMilonga' da buluşalım !

otraMilonga' da bu hafta DJ koltuğunda sevgili Berk Güler var. Anadolu yakasının en prestijli milongasında yine enerjisi çok yüksek muhteşem bir cuma gecesine hazır olun. Sevgili eğitmenimiz Öykü Araslı' nın doğum gününü de kutlayacağımız bu güzel gecede sohbetimizi, dansımızı ve dostluğumuzu paylaşmak için bekliyoruz.

Harika bir otraMilonga bizleri bekliyor !

Bayram tatili dönüşü yüksek enerjili harika bir cuma gününe hazır olun! otraMilonga' da bu hafta DJ koltuğunda sevgili Murat Elmadağlı var. Anadolu yakasının en prestijli milongasında sohbetimizi, dansımızı ve dostluğumuzu paylaşmak için bekliyoruz.

estaDANS Akademi Web Sitesi Yayında

Okulumuz stüdyolarında Tango dansı yanında diğer danslarda da ciddi platformda eğitim verilmeye başlandı. Bu amaç dahilinde estadansakademi.com web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. www.estadansakademi.com

Otra Bayram Özel Milongası, DJ OTTO !

Yine harika bir cuma günü bizleri bekliyor. Anadolu yakasının en gözde milongasında bu hafta müzikler sevgili Onursal Eşin ve Toğan Önay' dan oluşan TDJs OTTO' ya emanet. Bayram tatili başlangıcında harika bir milonga ile sohbet, dostluk ve dans dolu bir gece için bekliyoruz.

Son duyurular
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg