Eşref & Vanessa'dan Taksim (333) te MİLONGA Semineri

Sevgili Tangoseverler değerli eğitmenlerimiz Eşref Tekinalp ve Vanessa Gauch'un Taksim 333'teki yeni seminerlerinin konusu MİLONGA Aksiyon. Amacımız Hafta 4 müthiş kombinasyon ile dansınıza zenginlik kazandırmak. Başlangıç tarihi 5 Şubat Çarşamba. Kontenjanımız sınırlıdır. Ücret : 240 TL'dir Kayıt: 0545 582 89 09 #333 #ıstanbultango #tangokursu #taksimmilonga #esrefvanessa #esreftekinalp #vanessagauch #seminer

otra Milonga'da Mix and Match Gecesi !!!

otraMILONGA, istanbulTANGO şubeler arası Mix and Match gecesi ile karşınızda! 3 Kadın ve 3 Erkek dansçının kura çekilerek kendi aralarında eşleştiği ve birer parça gösteri yaptıkları bu heyecan dolu gecenin müzikleri ise yine çok sevdiğimiz bir isim olan sevgili Begüm Kaplan' dan geliyor. Bomba gibi bir cuma gecesine daha hazır olun !!! Kadın Dansçılar: Öykü Araslı ( Otra ) , Bengi Yeniaydın ( 333 ) , İdil Zorbek ( Mecidiyeköy ) Erkek Dansçılar: Selahattin Temurçin ( Otra ) , Murat Kazak ( 333 ), Sinan Taşkın ( Mecidiyeköy )

Türkiye'de ilk defa ve Sadece Tek Gösteri! TANGO BARDO SHOW & CONCERT

Biletler için tıklayınız https://biletinial.com/muzik/tango-bardo-show Dünyayı kasıp kavuran TANGO BARDO orkestrası muhteşem showlar eşliğinde ilk defa Türkiye'de sahne alacak. Arjantin'in ve Tango'nun başkenti Buenos Aires'li müzisyenlerin oluşturduğu orkestra Fransa, İspanya, Japonya, Çin, Singapur, Tayland, Brezilya, Şili, Uruguay ve Arjantinde en önemli tiyatrolarda konserler vermiş ve büyük beğeni toplamıştır. eni nesil Tango gösterilerinin ve Mundial ( Dünya Şampiyonası) yarışmacı çiftlerinin koreografilerinin en popüler ve vazgeçilmez orkestrasıdır. En önemli Tango eserlerini kendilerine has güçlü, ritmik ve ekledikleri süslemeler ile bambaşka bir boyutta sunan orkestra eğlenceli sahn

Bu Cuma otraMilonga YIKLIR !!!

Yeni yılda otraMilonga tam gaz devam diyor. Yine harika bir cuma gecesine daha hazır olun çünkü bu hafta program şahane :) Dj kabininde, kimseyi yerinde oturtmamaya yemin etmiş, tarzlarını ve enerjilerini çok sevdiğimiz Tango Beat Busters var ! Bitmedi, tango camiasının en yetenekli, en yakışıklı, en beyefendi eğitmenlerinden biri olan sevgili eğitmenimiz Onur Soylu' nun doğum gününü de kutlayacağımız bu harika geceye herkesi bekliyoruz.

Bu Cuma YILIN İLK OTRA SOCIAL DIVAS gecesi. KAÇMAZ !!!

Ve heyecan dorukta. Yeni yılın ilk Otra Social Divas gecesinde divalarımız Müjde Dilek Yıldız, Gizem Akman, İnanç Demirel ve onlara eşlik edecek partnerleri ise sırasıyla Muharrem Yılmazkaya, Çağrı Yeşil ve Aytekin Zengin. Gecenin DJ koltuğunda ise sevgili Murat Elmadağlı var. Herkesi bu harika geceye bekliyoruz.

Son duyurular
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg