top of page

TANGONUN MUHTEŞEM DÜNYASI İLE TANIŞMAYA VAR MISINIZ?

Tango her defasında farklı bir ruhla kurdugumuz yepyeni bir dünya, tekrarı olmayan muhtesem bir hikâye. Bütün etiketlerden uzak, bütün ötekilestirmelerden, ayrımlardan… Hayatın bunca kesmekesinde kendimiz olabildigimiz, duygularımızın farkına bu denli varabildigimiz belki de tek yer…

16106533864_ffe651c5e7_o.jpg
Çapa 1
Çevrimiçi Zumba Dersi

istanbulTANGO her yerde

IstanbulTANGO olarak bizler de yeni normalin gerektirdigi sekilde Dans sevgisini asılamaya, ekran karsısından da olsa insanları hareket ettirmeye müzigi ve yasam coskusunu bulastırmaya devam ediyoruz.

 

Zoom platformu üzerinden gerçeklestirdigimiz derslerimizde katılımcılar ister tek isterse partnerli olsun ekran karsısında egitmenlerimiz esliginde egleniyor, hareket ediyor, kendini müzikle ifade etmeyi ögreniyor.

blurs.jpg

Kimler Katılabilir?

Ister Tek ister Çift halinde katılabilirsiniz.

Dans etmenin önünde ne yas ne de kilo engel. Sadece dans etmek istemeniz yeterli. Bunun dısında ihtiyacınız olan tek sey dersi takip edebilmek için internete baglanabileceginiz bir telefon ya da bilgisayar.  ve 5-6 m2 bir alan. Rahat kıyafetlerinizi giyin ve ekran karsısında bulusalım

Screen Shot 2021-05-16 at 22.45.18.png

Ne Kadar Sürecek, sonunda ne kazanacagım?

Egitimimiz 8 haftalık (temel egitim) periyotlar halinde sürmekte, 8 haftalık temel egitimin devamında orta ileri seviye egitimleri ile devam etmekte. Bu egitimler sonrasında basarılı ögrencilerimizi sürpriz programlar ve koreografik sahne gösterileri beklemekte. Her sınıf 20 kisi ile sınırlı.

 

Biz, sizinle tanısmak için sabırsızlanıyoruz. Gelin, Tangonun sonsuzlugunda beraber kaybolalım!

Yaklaşan Başlangıç Dersleri

 • TANGO BARDO KONSER ve GÖSTERİLER
  TANGO BARDO KONSER ve GÖSTERİLER
  Tükendi
  10 Nis Paz
  Atatürk Kültür Merkezi
  10 Nis 2022 20:30 – 22:35
  Atatürk Kültür Merkezi, Gümüşsuyu, Tak-ı Zafer Cd., 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
  10 Nis 2022 20:30 – 22:35
  Atatürk Kültür Merkezi, Gümüşsuyu, Tak-ı Zafer Cd., 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
  İLK DEFA ! İLK DEFA!! İLK DEFA !!! Tango Bardo ve Dünyanın en iyi dansçıları Atatürk Kültür Merkezi'nin muhteşem sahnesinde. Tüm Tangoseverleri bu müthiş şölene bekliyoruz. Biletler PASSO'da yayında!!!

Programlarımıza ister aşağıdan ilk ay ödeyerek aylık ödeme ile katılabilir yada bu linke tıklayarak daha avantajlı fiyatlardan  toplam kur satın alarak katılabilirsiniz.

bottom of page