istanbulTANGO Bakırköy Tango Kursu

3
IMG_2743
1
2
IMG_2758
IMG_2750
IMG_2754
4
IMG_2761
5
IMG_2762
IMG_2788
IMG_2785
IMG_2835
IMG_2827
IMG_2829
IMG_2831
6
7
IMG_2830
IMG_2823

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

0545 588 89 08

"Yürüyemezsem dans ederim." demişti Frida. Çünkü dans etmek özgürlük, yaşadığını ve kendin olduğunu hissetmektir. Tango Dansı aşkın ve tutkunun bir ifade biçimidir. Arjantin'in arka sokaklarından Avrupa salonlarına; tüm dünyayı dolaşarak bizlere, sizlere İstanbula'a hatta Bakırköy'e kadar ulaştı. istanbulTANGO Bakırköy Tango Kursu geniş tango eğitmen ve asistan kadrosuyla tangonun en derin ve keyifli şarkılarıyla tangonun tadını birlikte çıkardığımız gibi tüm tango teknikleriyle herkesin özgün bir şekilde sosyal ya da profesyonel bir tango dansçısı olmasını sağlıyoruz.

istanbulTANGO Bakırköy Tango Kursu Bakırköy Meydanında bulunmaktadır. Tüm ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumdadır.

istanbulTANGO Bakirköy şubemiz Ataköy, Florya, Beylikdüzü, Avcılar ve Halkalı'da bulunan ve tango dansı ile buluşmak, bizlerle hem eğlenip hem öğrenmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Eşinizle, sevgilinizle, arkadaşlarınızla ve tango derslerinde sosyalleşirken tanışacağınız yeni arkadaşlarınızla muhteşem anılara sahip olabileceğiniz gibi yepyeni dostluklar kurabileceğiniz, yeni insanlar tanıyabileceğiniz ve hayatınızı renklendirebileceğiniz bir vesile sunmaktadır.

Tek yapmanız gereken gelip bizlerle tanışmanız; dans etmek için sihirli ayakkabılarınız bizden!

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg