Eşref ve Vanessa Her Salı Otra' da


Sevgili dostlarımız öğrencilerimiz. Zor zamanları geride bırakmaya başladığımız bu günlerde kademe kademe hayatımıza bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Bizleri bir araya getiren ortak tutkumuza da yavaş yavaş tutunmaya başlamanın tam sırası. Stüdyolarımızda gereken tüm önlemlerimizi alarak hepimiz için güvenli bir çalışma ortamı hazırlamaya çalıştık ve #neredekalmistik diyoruz ve artık yavaş yavaş buluşmaya başlıyoruz.

Dünyaca ünlü eğitmenlerimiz Eşref Tekinalp ve Vanessa Gauch artık her Salı Otra'da kanlı canlı sizlerle buluşuyorlar. Çalışmalar sayı olarak %50 Kapasitede yapılacaktır.

Her hafta saat 20:00'da yapılacak derslere, bu hafta yani 29 Eylül Salı günü başlıyoruz ve partnerli katılım istiyoruz.

Kontenjanlarımız her grup için sadece 7 çifttir. Ön kayıt ve detaylı bilgi için 0545 584 89 09'dan Nilay hanım ile görüşebilir, eğitmenlerimize sosyal medya hesaplarından yazabilir veya info@istanbultango.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg