Eşref & Vanessa Anadolu Yakası Programları


Merhabalar sevgili Tango dostlarımız.

Sevgili eğitmenlerimiz Eşref Tekinalp ve  Vanessa Gauch'un 2019-2020 sezonu Anadolu Yakası programları belli oldu. 20 yıllık tecrübelerini her geçen yıl daha da geliştirerek sizlere aktarmaya devam ediyorlar. Yine her Salı Kızıltoprak şubemiz OTRA'da sizlerle buluşmaya devam edecekler.  

20:00 - 21:00   TANGO SALON (orta/ileri)

Kontenjan : 12 Çift

Yenilenen müfredat ile konforlu, müzikal ve zengin bir sosyal dans için gerekli tüm ipuçları, vücut hazırlıkları, temel teknikler. Daha detaylı ve daha teknik yaklaşım. Partner zorunluluğu olmamak ile birlikte daha çok verim almak için partnerli katılımı önermekteyiz.

Önkayıt: 0545 584 89 09 

21:00 - 22:15 SEMINER

Kontenjan: 12 Çift

Bu sezon 21:00seansımızda değişen konuları içeren seminerler hazırlayacağız. Her bir tema da detaylı çalışıp aklınızda kalan tüm soruları gidermeye çalışacağız. Diğer gruplarınızdan bağımsız katılabileceğiniz seminerlerimizin konularını anonslarımız ile sizlerle paylaşacağız.

ilk seminerimiz 

TEMELLER serisi Tango hayatınızdaki bir çok ana konuya temelden doğru bir bakış açısıyla gelişim sağlamanız için önemli çalışmalar içeriyor. Tüm seviyelerden dansçılara hitap eden seminer serimizin ilki SERBEST BACAK kullanımı ile ilgili 4 haftalık bir çalışmayı içeriyor. Erkek ve Kadın dansçılar için lapis, boleo ve bir çok süslemeyi gerçekleştirmek için gerekli teknik alt yapı, konfor, zamanlama, denge detayları, gerekli kas gruplarının aktivasyonu gibi konuları araştıracağız. 

 Derslerimiz 

1 - 8 -15 -22 Ekim tarihlerinde olacak.

Önkayıt :  0545 584 89 09

#esreftekinalp #vanessagauch #esrefvanessa #otra #seminer #tangokursu #kadıköytangokursu #maestro

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg