Müthiş Yaz Kampanyası


Tüm stüdyolarımızda 3 aylık 1.kur Arjantin Tango kayıtlarında 1 ay hediye.

İstanbul Tango Kursu 700’den fazla öğrencisi ve Tango Dersi için özel olarak hazırlanmış Taksim, Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy’deki stüdyoları ile tango öğrenmek için huzurlu ve eğlenceli bir ortam sunar. Okulumuz, eğitmenleri ve öğrencileri ile katıldığı TDSF kulüpler arası tango yarışmasında en fazla birincilik elde eden okuldur. İstanbul Tango Kursu MEB ve TDSF sertifikalı eğitmenleriyle evrensel bir dil olan tangoyu, uluslararası standartlara uygun bir eğitim müfredatıyla öğrenmeniz için sizleri beklemektedir. Başlangıç seviye müfredatımız ilk 3 ay boyunca haftada 2 derstir. Böylece öğrencilerimiz çok daha hızlı gelişim göstermektedirler. Kampanya dahilinde açılan sınıfların gün ve saatlerini öğrenmek için aşağıdaki stüdyolarımızla direkt irtibata geçebilir, info@istanbultango.comadresine posta gönderebilirsiniz veya web sitemizdeki (www.istanbultango.com) adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

  • TAKSİM : Sıraselviler Caddesi No:33-3 - 0545 582 89 09

  • BAKIRKÖY : Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30Bakırköy / İSTANBUL ​0545 588 89 08

  • MECİDİYEKÖY : Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 MecidiyeköyŞişli / İSTANBUL 0545 588 8907

  • KIZILTOPRAK : Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL 0545 584 8909

Detaylı bilgi almak ve önkayıt yaptırmak için 0545 582 89 09 numaralı telefonu arayabilir veya mesaj gönderebilir, İletişim formunu doldurabilir veya info@istanbultango.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Stüdyolarımızın lokasyon bilgileri ve fotoğrafları

için aşağıdaki adrese tıklayınız.

https://www.istanbultango.com/tango-okullari

#tangokursu #taksimtangokursu #bakırköytangokursu #kadıköytangokursu #arjantintango #tangodersi

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hakkımızda

istanbulTANGO

Bize Ulaşın

istanbulTANGO’nun kurulduğu günden bu yana tangoyu gönülden seven bu uğurda en iyisini yapmayı kendine hedef seçen bir kadrosu vardır. Eğitmenleri uluslararası arenada saygı gören, seminerleri ve gösterileri için devamlı davetler alan tecrübeli isimlerdir. Tamamen Tango için tasarlanmış Taksim, Kızıltoprak, Mecidiyeköy ve Bakırköy'de toplam 10 adet derslik ile sadece Arjantin Tango dalında eğitim yapan kurumlar arasında Türkiye ve Avrupa da benzersizdir.  Başlangıç seviyeden itibaren planlı uygulanan müfredatı, doğru seviye belirleme ve uygun eğitime yönlendirme, yeni sezon itibari ile  uzman eğitmenler eşliğinde pratikler, Kadın ve Erkek tekniği çalışmaları, Buenos Aires’den konuk eğitmenler, teorik dersler ve özel çalışmalar ile kendinizi Tango dolu bir Cennette bulacaksınız. Unutmayın sonradan degil ilk baştan doğru adresle başlayın, vakit kaybetmeyin.

istanbulTANGO-Taksim(333)

Sıraselviler Caddesi No:33/3 Taksim  Beyoğlu-İSTANBUL

DERSLER

TANGO

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Itri Dede Sok. No:1 Kat:6 Kızıltoprak Kadıköy/İSTANBUL

istanbulTANGO-Kızıltoprak(otra)

SIK SORULAN SORULAR

Avni Dilligil Cad. No.6 Köroğlu İş Merkezi D:4 Mecidiyeköy

Şişli / İSTANBUL

istanbulTANGO-Mecidiyeköy

istanbulTANGO-Bakırköy

Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak Yavuz İş Hanı no. 30

Bakırköy / İSTANBUL

esdanslogo.png
tangoto.jpg
bodrum.jpg
pasted image 199x79.jpg